Jan Bodurka

– urodzony 15 maja 1923 r. w Rajbrocie pow. Bochnia
– 1930-1937 Publiczna Szkoła Powszechna w Rajbrocie
– 1950 r. kurs handlowy księgowości i biurowości
– szkoła średnia 1950-1952 Studium Przygotowawcze do Szkół Wyższych w Krakowie,
– studia 1952-1956 Politechnika Krakowska Wydział Budownictwa Lądowego specjalizacja w zakresie organizacja i mechanizacja budownictwa

Praca:
– 1.10.1956 r.– 31.03.1957 r. Miejska Rada Narodowa w Krakowie na stanowisku inspektor techniczny
– 1.04.1957 r. – 30.09.1958 r. Przedsiębiorstwo Budownictwa Terenowego w Kwidzynie na stanowisku kierownika budowy
– 1.10.1958 r. – 31.05.1975 r. Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Kwidzynie na stanowisku architekt powiatowy, jednocześnie kierownik wydziału budownictwa, urbanistyki i architektury
– 1.06.1975 r. – 30.04.1979 r. Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Rolnej stanowisko zastępca dyrektora do spraw inwestycji
– 1.05.1979 r. – 31.12.1983 r. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kwidzynie na stanowisku zastępca prezesa do spraw technicznych,
– od 1.01.1984 r. emerytura
– 10.01.1984 r.– 31.03.1988 r. Wojewódzki Związek Spółdzielni Mieszkaniowych w Elblągu na stanowisku starszy inspektor robót budowlanych i instalacyjno-sanitarnych
– 1.04.1988 r. – 31.03.1991 r. Międzywojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych i Projektowych „GEL” Sp. z o.o w Sopocie Oddział w Elblągu na stanowisku starszy inspektor nadzoru do spraw budowlanych i instalacyjno-sanitarnych na terenie miasta Kwidzyna
– 15.03.1963 r. – 30.09.1980 r. – ½ etatu w Terenowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kwidzynie na stanowisku inżynier nadzoru zapobiegawczego i inwestycyjnego

– zmarł 30.03.2005 r. w Sztumie

Służba wojskowa:
– od 22.04.1945 r. – 11.10.1947 r. służba wojskowa
– od 31.12.1958 r. awans do stopnia porucznika
– od 12.10.1973 r. awans do stopnia porucznika

Materiał opracowany przez Justynę Liguz.